ChamSys MagicQ Two Universe DMX Interface (USB -> DMX)

990.00 

MagicQ Two Universe DMX interface on professionaalne seade, mille abil saate oma arvutile kaks DMX-väljundit. See ongi selle seadme kõige tavalisem rakendus MagicQ PC, MagicQ Mac ja MagicQ konsoolidele. MagicQ Two Universe DMX interface on väga ökonoomne ja pakub paindlikke ning väikeseid „form-factor“ võimalusi süsteemide loomisel.

Seade ühendatakse  USB port-i.  DMX väljundid on sõltumatud ja elektriliselt isoleeritud, mis kaitseb teie arvutit kahjustuste eest. Väljundid saab paigutada ükskõik millisesse MagicQ tarkvaras pakutavast 64 universumise-st. Seega keskmist mõõtu süsteemi ülesehitamine selle seadme mitmest eksemplarist on mõistlik strateegia.

Alalisvoolu toide selle interface kasutamiseks saadakse tavaliselt arvuti USB-pordi kaudu, kuid juhuks kui on kasutusel väiksema energiavõimekusega USB-pordiga arvuti  on seadmel eraldi 12-voldine toitesisend.

Seda liidest saab kasutada ka koos MagicQ konsoolidega, et pakkuda täiendavaid DMX-väljundeid, muutes selle lihtsaks ja hõlpsasti seadistatavaks konfiguratsiooniks, kui töö tegemiseks piisab veel paarist universumist.

MagicQ Two Universe DMX liides avab MagicQ piiratud funktsioonid, nagu täisekraanil Execute Window, iOS / Androidi pult, kaugjuhtimispult ja eemaldab “Demo Mode” MagicQ tiitliribalt.

Vaata allpool olevat lisainformatsiooni.

Tarneaeg 21 kalendripäeva.

Spetsifikatsioon:

  • Kaks isoleeritud DMX512 väljundit
  • USB ühendus MagicQ PC või Mac jaoks
  • Toide USB port või „jack“ sisendi kaudu 12V
  • Varustatud USB kaabliga.
  • Ühendub USB kaudu ja pakub kaks iseseisvat DMX512 interface.
  • Mõlemad DMX väljundid on optiliselt isoleeritud USB pordist kaitsmaks arvutit.
  • Ülitäpne DMX kadreerimine (framing) on võimalik täis 512 baidise kaadriga (frame).

Lisainfo

Juhtseade

MagicQ Two Universe DMX Interface (USB -> DMX)