Ettevõttest

Osaühing E&T on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte, mille juured ulatuvad aastasse 1986. Tegeleme peamiselt valgustehnika müügi, rendi ning paigaldusega, kuid pakume ka tehnilist täisteenust sündmuste korraldamisel.

Lisaks on võimalik meie käest tellida kõikvõimalikke eelnimetatud tehnika kasutamiseks vajalikke vahendeid ja tarvikuid. Samuti anname konsultatsioone tehnilistes küsimustes.

Meie inimesed on suurte kogemustega, osad neist on ettevõttes töötanud juba algusaastatest saadik. Teenindame kliente kahes linnas – Tallinnas ja Tartus. Omame mitmekülgset ja kaasaegset tehnikaparki ning pädevat hooldus- ja remondiosakonda.

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele moodsaid, säästlikke ja töökindlaid tehnoloogiaid. Peame oluliseks igakülgset ning sujuvat koostööd kliendiga ja püüdleme alati parimate lahenduste poole, et muuta kõigi meile usaldatud sündmuste tehnilised lahendused meeldejäävateks.

Oleme rohkem kui 30 tegutsemisaasta jooksul teenindanud lugematul hulgal väga erinevaid sündmuseid, erapidudest laulupidudeni. Samuti tarninud ja paigaldanud tehnikat sadadesse saalidesse, ööklubidest kontserdimajadeni. Oleme teostanud projekte nii Eestis kui ka välisriikides, Uuralitest Ida-Aafrikani.
Meie tellijate hulgas on eraisikud, ettevõtted, agentuurid ja ka teised rendifirmad.