Müügitingimused

Osaühing E & T teenuste ostmise, kasutamise ja tagastamise tingimused

Tutvu enne teenuste ostmist põhjalikult tingimustega, juba ostetud teenustes hilisemate muudatuste tegemine on seotud piirangutega.

 

  1. Teenuste ostmine

1.1. Osaühing E & T põhitegevus on valgustehnika ja seotud seadmete müük ja rent.

1.2 Veebikeskkonna valgus.ee kasutamisele ja selles sooritatud ostudele kohanduvad järgmised müügitingimused (Tingimused).

1.3. Enne teenuse eest maksmist on ostja kohustatud kontrollima ostukorvi lisatud teenuste koosseisu ning veenduma, et ostukorvi koosseis vastab tegelikult soovitule. Hilisemad tagasiarveldused ei ole võimalikud, välja arvatud punktis __ toodud juhtumitel.

1.4. Kui ostukorvi on ekslikult lisatud teenused või kogused, mis ei vasta soovitule, tuleb vastavad read või kogused tühistada ostukorvis ja täita õigete andmetega.

1.5. Teenuse hind ostukorvis on toodud koos käibemaksuga.

1.6 Teenuse eest tasumine toimub koheselt peale ostu sooritamist v.a. pinktis 1.6.4 ja 1.7  sätestatud juhtudel.

Tasuda on võimalik järgnevatel meetoditel:

1.6.1  Maksmine pangaülekande abil pangalingilt kas Swedpangas, SEB ja LHV (võimalik ainult Eesti pangakonto omamise korral);

1.6.2 Maksmine Mastercard ja Visa krediitkaardi või deebet-krediitkaardi abil;

1.6.3 Maksmine arve alusel;

1.6.4 Maksmine sularahas kauba kättesaamisel.

1.7 Kui tellimuse eest soovitakse maksta arve alusel, tuleb tasuda kauba eest 7 kalendripäeva jooksul peale arve väljastamist. Kui arve ei ole tasutud 7 kalendripäeva jooksul, tühistatakse tellimus.

1.8 Kui arvelduskontole laekuv summa on väiksem, kui kauba eest nõutav summa, teavitab Osaühing E & T sellest Klienti ning palub puudu oleva summa tasuda.Puuduva summa tasumata jätmisel tellimus tühistatakse.

1.9 Klientide mugavuseks pakume ka sularaha makset vahetult enne tellimuse üleandmist Osaühing E & T poolt volitatud isikule. Sellisel juhul saate tellimusega kaasa sularaha arve. Oleksime tänulikud kui leiaksite enne tasumist täpse taha.

 

  1. Kauba kättetoimetamine ja tarneaeg

3.1. Kauba kättetoimetamise võimalused Eestis

3.1.1 Tulen ise järele – kui tellimus on väljastamiseks valmis kliendi poolt valitud ja Osaühing E & T poolt võimaldatud asukohas, saadetakse kliendile teavitus. Klient kohustub ostetud kaubale järele tulema 7 päeva jooksul. Kaupade väljastamise asukohad:

Järvevana tee 9F, 11314 Tallinn

Laulupeo pst. 25 51007 Tartu

3.2 Kliendi kohustused

3.2.1 klient kohustub kaubale järele tulema 7 päeva jooksul kui on valinud tarneviisi Tulen ise järele või valinud endale sobiva kullerteenuse pakkuja. Juhul kui klient või tema valitud kuller ei ole kaubale järele tulnud 7 päeva jooksul rakendub ladustamise rent, mis on 10€ ruumteertilt kuid mitte vähem kui 3€ ööpäeva eest.

 

  1. Kaebuste esitamine

4.1. Klient kohustub teavitama Osühing E & T kontakti (valgus@valgus.ee) kõikidest puudustest tellitud kauba suhtes või mitte vastavusest kirjalikult esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 päeva jooksul peale puuduste avastamist.

4.2 Kui klient ei ole tuvastanud tellitud kauba  puuduseid 14 päeva alates kauba kättesaamisest siis edasised kaebused lahendatakse läbirääkimiste teel.

 

  1. Garantii

5.1 Vaikimisi kehtib kõigile Osaühing E & T poolt tarnitud uutele kaupadele garantii 12 kuud alates kauba soetamise hetkest.

5.2 Garantii katab konstruktsiooni-, tootmis- ja materjalivigade ning nende vigade tõttu seadmele põhjustatud defektide paranduskulud.

5.3 Garantii tingimused ei laiene automaatselt juriidilisele isikule vaid need sätestatakse kokkuleppel.

 

 

________________________________________

Teenuse osutaja:

Osaühing E & T

Reg nr: 10112065

Järvevana tee 9F
11314 Tallinn

valgus@valgus.ee

Üldtelefon: +372 6552721

Või

Laulupeo pst. 25

51007 Tartu

Tartu: +372 51947235

tartu@valgus.ee

www.valgus.ee

 

NB! Kasutame Teie andmeid teenuste osutamiseks. Töötleme oma külastajate ja partnerite andmeid käesoleval ajal üksnes Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna sees.