8-Pordiga Switch-XES-8G

Optimeeritud Art-Net’i, sACN’i ja Dante jaoks

Neljajärguline andmepakettide prioritiseerimine Dante protokolli signaali optimeerimiseks

Puudub levisaate ribalaiuse piiramine

Kaks eraldi sisemist toiteplokki

Neutrik powerCON sisend ja väljund nii põhi- kui varutoitele

Neutrik etherCON pesad võrguühenduseks

Rackiversioon, kõrgus 1U

Kasutusskeemi näidisVaata allpool olevat lisainformatsiooni.

Tarneaeg 14 kalendripäeva.

 

 

 

 

 

958.00 

Ülevaade

Kasutuslihtsus teeb XES-8G ideaalseks kõrgemate nõudmistega väikeste ja keskmiste paigalduste jaoks. Kuna TCP/IP ja etherneti põhised protokollid on valgus-  ja helitehnikas järjest kasvava levikuga, on oodata, et neil aladel vajatakse lähitulevikus üha suuremat andmemahtu võimaldavaid võrguseadmeid. XES-8G pakub piisavat ribalaiust praktiliselt igasuguse valgusshow juhtimiseks, suudab hakkama saada andmeedastuskiirustega, mis on nõutavad suure hulga audiokanalite edastamiseks ja isegi LED-ekraanidel kõrglahutusega video näitamiseks vajalik andmekiirus pole probleem.

Layer 2 switchina ei ole XES-8G põhimõtteliselt teadlik, milline seade või programm andmeid edastab või vastu võtab ning seetõttu töötab see hästi kõigi TCP/IP kihil opereerivate ning paljude Ethernetil baseeruvate protokollidega. Lisaks on võetud tarvitusele mitmeid erimeetmeid, et kindlustada XES-8G laitmatu töö Art-Net’i, sACN’i ja Dantega. Art-Net’i tehniline kirjeldus näiteks ütleb, et kontroller võib edastada andmeid ka vaid iga paari sekundi tagant, kui värskendus on saadaval. Tavaline switch võib nii pikkade pauside peale minna unerežiimi, kuid mitte XES-8G, see püsib alati valmis, et edastada andmeid ilma ühegi viivituseta.

TCP/IP’l  ja Ethernetil baseeruvate protokollide järjest laiema leviku tõttu on võrgu ja võrguseadmete korralik töö omandanud paljude show’de jaoks kriitilise tähtsuse. Näiteks lavavalgustuses läbivad juhtseadmest pärinevad andmed tihti vähemalt ühte switchi, enne kui jõuavad valgust näitavasse seadmesse. Seetõttu on ülioluline, et iga show või esituspaiga võrk oleks professionaalselt planeeritud, ehitatud ja konfigureeritud. Selleks, et veelgi vähendada võrgukatkestuste võimalikkust, on XES-8G’l sisse ehitatud kaks eraldi toiteplokki, mille saab ühendada erinevatesse toiteahelatesse, näiteks eraldi faasidele.

 

Tehnilised andmed:

Kaal – 1,7 kg

Mõõtmed P x L x K – 482,6 (19”) x 136 x 44,5 mm

Töökeskkonna temperatuur – -30 kuni +55°C

Vooluvõrgust tarbitav võimsus – 6,5 W

Toitepinge – 100-240 V

Ethernet (kõik pordid) – 1000BASE-T (IEEE 802.3ab) and 100BASETX/10BASE-T, auto negotiating, auto MDI-X

Etherneti portide arv – 8

Ethernet switchi tüüp – mitteblokeeriv Layer 2 Ethernet switch

Aadressiotsingu mootor – 4000 kirjet

Art-Net / sACN võimekus – üle 1000 samaaegselt toimivat universe’i

Dante võimekus – kuni 128 kanalit / suund 48kHz korral