Juhtmevaba DMX/RDM signaali edastus IP67

CRMX Outdoor™ Flex on traadita DMX ja RDM protokolli edastav seade välitingimustesse. Kasutaja saab määrata, kas seade töötab vastuvõtjana , saatjana või võrgu laiendajana (repeater), mis toetab ühte univers’i DMX/RDM (512 kanalit) .

CRMX Outdoor on CRMX Nova™ modifikatsioon kasutamiseks välistingimustes ja ühildub teiste CRMX DMX/RDM toodetega. CRMX Outdoor on esimene RDM funktsionaalsusega valguse juhtimise seade, mis on nii ilmastikukindel kui ka vandalismikindel , mis tõttu sobib seade ideaalselt välitingimustesse.

CRMX Outdoor on loodud kestma aastaid tänu IP67 klassiga korpusele ja vandalismikindlale paigalduskattele.

CRMX Outdoor Flex’il on kolm reziimi:

Saatja: Ethernet toega DMX/RDM saatja , mis toetab Streaming ACN, ArtNet, ETCNet 2 & 3, Pathport, jne.
Võrgu laiendaja (Repeater): CRMX Outdoor Flex võimaldab vastu võtta ja edastada juhtmevaba DMX ja RDM signaali, suurendades leviala ja võimaldab seega keerukamate võrgustruktuuride loomist.
Vastuvõtja: CRMX Outdoor Flex ühildub teiste CRMX juhtmevabade RDM ja DMX seadmetega. 

CRMX Outdoor töötab rahvusvaheliselt vabakasutuses oleval ISM alas (2.4GHz).

Lisainfo saamiseks kliki seadme pealkirja.

 

CRMX Outdoor™ vastuvõtja on IP67 klassiga seade DMX signaali juhtmevabaks vastuvõtuks ühe univers’i ulatuses , mida edastab CRMX saatja (indoor või outdoor). Toetab ühte RDM/DMX univers’i (512 kanalit).

CRMX Outdoor on CRMX Nova™ IP klassiga modifikatsioon, mis ühildub teiste CRMX DMX/RDM seeria toodetega. CRMX Outdoor on esimene RDM funktsionaalsusega valguse juhtimise seade, mis on nii ilmastikukindel kui ka vandalismikindel , mistõttu sobib seade ideaalselt välitingimustesse.
CRMX Outdoor on loodud kestma aastaid tänu IP67 klassiga korpusele ja vandalismikindlale paigalduskattele.
Kasutamaks vanemates installatsioonides ühildub CRMX Outdoor Receiver ka vanema standardi W-DMX™ saatjatega. Sellisel juhul ei saa kasutada kõiki CRMX süsteemi eeliseid.

CRMX Outdoor Receiver on mõeldud kasutamiseks koos CRMX Outdoor Flex, CRMX Nova TX, CRMX Nova TX2, CRMX Nova TX2 RDM või teiste CRMX saatjatega.

CRMX Outdoor töötab rahvusvaheliselt vabakasutuses oleval ISM alas (2.4GHz).

Lisainfo saamiseks kliki seadme pealkirja.

 

 

CRMX Slim™ RX RDM on IP65 klassiga vastuvõtja. Seade on mõeldud DMX/RDM univers’i juhtmevabaks vastuvõtuks , mis on edastatud CRMX saatja poolt. Toetab ühte DMX/RDM univers’i of (512 kanalit). CRMX Slim RX RDM väikseim RDM toega traadida DMX signaali vastuvõtja välitingimustes kasutamiseks. Ideaalne paigaldamiseks kitsastes tingimustes. Koos RDM toega CRMX saatjaga CRMX Slim RX RDM toetab RDM (ANSI E1.20)protokolli. Koos CRMX SuperNova RDM kontrolleriga ja jälgimistarkvaraga võimaldab monitoorida signaali tugevust ja muuta parameetreid distantsilt.

Tänu CRMX teholoogiale seadmel mitmeid häid omadusi nagu: madal latentsus- 5ms, 128 bit krüpteering jne. Ühildumaks vanemate juhtmevabade seadmetega toetab CRMX Nova RX RDM W-DMX™ saatjaid mis töötavad 2.4 GHz alas. Sellisel juhul jäävad kasutamata innovaatilise CRMX tehnoloogia eelised ja RDM.

CRMX Slim RX RDM toetab DALI ja DSI protokolli, mis teeb sellest esimese juhtmevaba seadme DALI/DSI süsteemidele. Sisseehitatud DMX to DALI/DSI konverter on lihtsalt seadistatav RDM’i abil.

CRMX Slim RX RDM ühildub kõigi CRMX toodetega, nii indoor kui outdoor, DMX ja RDM.

CRMX Nova RX RDM kasutab rahvusvaheliselt vabakasutuses olevat 2.4GHz ala.

Lisainfo saamiseks kliki seadme pealkirja.