Swissoni dimmerid

Sine Wave tehnoloogial on palju eeliseid konventsionaalse faasikontrolliga dimmerite ees. XSD dimmer ei põhjusta interferentsi audio ja videoseadmete töös, ei genereeri reaktiivvõimsust ega pane lampide hõõgniite “laulma”. XSD lubab kiiret vilgutamist ilma, et seejuures tekiks suuri voolutõukeid. Kuna XSD on konstrueeritud induktiivsete ja mahtuvuslike koormuste tarbeks saab seda kasutada nagu lülitit või elektroonilist trafot. Maksimum väljundpinge võib seada näiteks 110V peale, mis on stabiliseeritud. Seadmel on ülepinge kaitse ja igal kanalil on dmx kaudu taastatav elektrooniline lühise kaitse. Saadaval 12 x 2,5 kW ja 6 x 5 kW mudelid. Esimest on võimalik tellida socapex-, harting – või terminal väljundiga.

 

Samad põhiomadused, mis XSD-R dimmeril. Saadaval mudelid 4x 2,5kW, 5kW and 1 x 10kW.

 

XSD-S3 on kaasaskantav  RDM toega ühe kanaliline sine wave dimmer. Sellel tehnoloogial tavalise faasikontrolliga hämardamise ees palju eeliseid. Kuna vahelduvvoolu siinuslaine vorm säilib alati, ei tekita see hõõgniidi vibreerimist ega elektrilisi häireid, mis võivad mõjutada heli- või videoseadmeid. Väljundpinge ja vool on elektrooniliselt reguleeritud, tagades stabiilse ja ohutu väljundi paljudele erinevatele koormustele. See võimaldab dimmeril kompenseerida ka toiteallika kõikumisi ja tuvastada lühiseid, töötades samal ajal väga suure kasuteguriga.

XSD-S3 saab juhtida DMX-i kaudu 8-bitises või 16-bitises režiimis, 0-10 V analoogsisendi abil ja käsitsi nupuga otse seadmel. DMX-i ja seadmespetsiifilisi sätteid, näiteks dimmerikõveraid või väljundi reageerimise aega, saab muuta nii RDM kaudu kui otse seadmelt tänu OLED-ekraanile. Ulatuslik, kuid intuitiivne kasutajaliides suudab kuvada ka üksikasjaliku andurite teabe ja pakub lihtsustatud tõrkeotsingut, väljastades teatisi juhuks, kui midagi läheb valesti.