LumenRadio tutvustus

LumenRadio läbimurre.

LumenRadio CRMX – Wireless done right!

LumenRadio on üks teerajajatest juhtmevaba DMX- (RDM) ühenduse arendamises.

Truu enda põhimõttele “Wireless done right!” tagab Rootsist pärit ettevõte oma toodete töökindluse ja – juhtmevaba DMX- (RDM) tõrgeteta ülekande oma toodetes.

Viimase viie aastaga on suutnud LumenRadio teha märkimisväärseid saavutusi. LR on juba kolmel korral auhinnatud:  peale 2009 ja 2010 valmistatud tooteid ka “PLASA 2013 Award for Innovations” auhinnaga. Selline saavutus on esmakordne nii lühikese ajaga.
Edu põhineb innovatiivsetel CRMX – tehnoloogiaga toodetel, milles on kombineeritud mitmed praktilised lahendused juhtimisvõimaluste ja töökindlusega DMX – süsteemide kontrollimisel.

 

 

 

 

 

 

Adaptiivne sageduse vahetus.

LumenRadio edastab ja võtab vastu 2,4GHz sagedusel. LumenRadio on ainulaadne tootja turul oma patenteeritud „Automated Cognitive Coexistence“ tehnoloogiaga, mis leiab vabu sagedusi ning tänu adaptiivsele sageduse vahetusele võtab need kasutusele. CRMX – Tehnoloogia võimaldab seejärel täpselt kanalite kasutust blokeerida, et seeläbi mitte häirida teiste süsteemide tööd nagu näiteks juhtmevabade kaamerate puhul.

 

 

 

 

 

LumenRadio CRMX: DMX, RDM, Saatja ja Vastuvõtja, kõik koos.

LumenRadio CRMX – tooted olid esimesed tooted turul, mis juhtmevaba DMX – signaalile järgnevalt võtsid kasutusele ka RDM – signaali (Remote Device Management) ning võimaldasid saatjale tagasi edastamist. Kasutajal on seeläbi lihtne kohandada „All-in-one“ lahendust mille juurde pole vaja ühtegi tarkvaralist ega riistvaralist uuendust. Kõik LumenRadio tooted millel on „RDM“ side nagu Flex seeria seadmed, edastavad ja võtavad vastu kõikide olemasolevate seadmete informatsiooni ja saadavad selle edasi. LumenRadio ei kanna üle ainult RDM – informatsiooni, mis on kõikidesse seadmetesse sisse ehitatud vaid kasutab RDM – tehnoloogiat ka, et vahetada süsteemi infot. Nii on võimalik edastada, vastuvõtta ning graafiliselt juhtida kõike kasutades selleks tasuta tarkvaralahendust SuperNova. Näiteks on võimalik sellega suurendada vastuvõtu välja tugevust.

 

 

 

 

 

LumenRadio välistooted: kõigeks valmis

Püsivaks paigalduseks pakub LumenRadio mõningaid välistingimustesse mõeldud tooteid, mis ei ole ainult ilmastiku kindlad vaid on ehituselt ka vandalismile vastupidavad.

 

Üha rohkem tootjaid usaldab CRMX – tehnoloogiat

Üha enam tootjaid valgustus tööstuses valivad endajaoks CRMX – süsteemi. ROBE, Ayrton, LITECRAFT, LSC Lighting Systems on kindlalt valinud juba ennast tõestanud LumenRadio CRMX – Süsteemi. ROBE tarnib mõned seadmed vaikimisi varustatult LumenRadio vastuvõtjaga ning kõikidesse Robin seeria seadmetesse on võimalik neid installeerida. Samuti on võimalik juba leida seadmeid DTS, GDS, Philips, Vari-Lite, Selecon ja Clay Paky tootjatelt, millesse on võimalik paigaldada CRMX – vastuvõtja kaart. Kõigile kes soovivad proovida CRMX – Funktsioone, leiduvad originaalsed vahetuskaardid LumenRadio poolt. Nendega on võimalik kasutada juhtmevabade süsteemidega vanemaid seadmeid, teistelt tootjatelt, et võimaldada neile sama CRMX – tehnoloogia funktsionaalsust, mis uutel seadmetel. Samal ajal on LumenRadio Prantsusmaal, kodumaal Rootsis ja ka Soomes saavutanud turuenamuse DMX (RDM) süsteemide pakkujana.

Tähelepanu: Vahetage nüüd ja tulge kaasa

Juhul kui teil on juba kasutuseks sobivad DMX seadmed ja teil puudub ainult RDM – funktsionaalsus või soovite teisi juhtmevabu lahendusi asendada töökindla CRMX – Tehnoloogiaga, on meil teile pakkumine. LumenRadio CRMX Nova RX RDM´iga naudite täielikku RDM funktsionaalsust. FX – Seadmeid on võimalik kasutada vastuvõtjatena viisil, mis võimaldab, et alati on õige seade käepärast. LumenRadio CRMX Nova RX RDM on kulu poolest mõistlik, pakkudes ühe DMX – universumi edastamist ning RDM tuge.

Koos CRMX Nova Wireless DMX mooduliga võite kõikidesse juhtmevaba W – DMX varustatud seadmetesse paigutada originaal LumenRadio toote. Peaasjalikult on ühendus port identne vahetus mooduliga ning sobib kokku Wireless Solutions W – DMX võimaldades kasutajale lihtsa viisi kuidas oma seadmeid uuendada ja võimaldada nendes töökindla LumenRadio CRMX – Tehnoloogia kasutamist. Kõigele vaatamata säilib antud seadmetes ka kokkusobivus Wireless Solutions 3G ja 4G saatjatega.

 

 

 

 

 

SuperNova 3: kõik ühe silmapilguga

Üks suurtest eelistest on LumenRadio seadmete kasutamine läbi tarkvara lahenduse SuperNova. Läbi antud programmi on võimalik realiseerida kogu RDM – funktsionaalsust, pakkudes laialdast ülevaadet kasutuses olevate seadmete kohta ning võimalust neid kohandada. Seeläbi võimaldades tasuta tarkvaraga saada graafiline ülevaade kõikide komponentide kohta, mis on süsteemis, koos uue versioon 3ga on võimalik juhtmevabalt ja juhtmega ühendatud DMX – (RDM) seadmeid samaaegselt kasutada, antud lahenduse eest sai LumenRadio aastal 2013 PLASA innovatsiooni auhinna. Seeläbi on kasutajal võimalik saada eelis kasutada ja omada ülevaadet kõikide süsteemis olevate seadmete kohta sama programmiga. RDM – kommunikatsioon võimaldab saada ülevaadet seadmetest ja nende konfiguratsioonist väga lihtsalt, kas e-maili või SMS-Push-Service lahenduste abil.
„Ettenägelikud Lahendused Detsember 2013.“

SuperNova 3 võtmeomadused

 

  • Geograafiline ülevaade – kõikide CRMX saatjate ja vastuvõtjate ning ka kõikide RDM seadmete, milles on sisseehitatud CRMX vastuvõtjakaart on vabalt vaadeldavad ja positsioneeritavad.
  • Sageduse ülevaade reaalajas – 2,4 GHz sageduse jälgimine optimaalse kasutamise võimaldamiseks ja ülevaatamiseks.
  • Sageduse keelamine – võimaldab blokeerida sagedusi kohalike seadmete poolt kasutatud sagedustele, et vältida seadmete omavahelisi segajaid.
  • Graafiline DMX – patchimine – lihtne Drag & Drop  patchimine.
  • DMX jälgimine – pakub kõikide väärtuste kohta optimaalset ülevaadet ja diagnostikat.
  • Virtuaalne DMX pult – võimaldab testida kõiki süsteemi osi ja ilma välise DMX – allikata.
  • Süsteemide ülevaade – Juhtmevabade ja juhtmega ühendatus RDM seadmete ülevaade läbi SuperNova tarkvara alates versioonist 3**.
  • Tagasiside –  Võimaldab saada tagasisidet talitlus häirete, sensori vigade, temperatuuride ja ka palju muu kohta.
  • Teated – võimalus saada vea ja ka muid teatiseid e-mailile või SMS´ile.
  • CrossPlatform – SuperNova 3 toetab nii Windows, MacOS X kui ka Linux operatsiooni süsteeme.