LUMENRADIO traadita singaaliedastus

CRMX (ise vabu sagedusi valiv) tehnoloogial põhinevad juhtmevaba DMX, ArtNet etc. ülekande-vastuvõtu seade. Lubab kasutada  RDM funktsiooni. Seadmele on saadav tarkvara võrguühenduse kaudu arvutis dmx võrgu kuvamiseks ja kontrollimiseks. . Seade on universaalne s.t., et on võimalik valida, kas töötab vastuvõtjana või saatjana.

Toetab järgmisi protokolle:
• USITT DMX512, DMX512(1990) & DMX512-A
• RDM ANSI E1.20 (Controller and Proxy)
• Streaming ACN (Draft and Final)
• ArtNetI,II&3
• Pathport
• Strand ShowNet
• ETCNet2&3
• KiNet V1 & V2

Ühenduspesad:
• MX: 1 XLR Neutrik® 5-pin gold plated male (self terminated)
• Antenna: RP-TNC male
• Ethernet: 1 RJ45
• AC: IEC 320-C14 male
• DC: Pluggable terminal strip, Phoenix® MSTD 2,5

 

CRMX Nova RX RDM on ühe DMX/RDM univers’i vastuvõtja mis töötab koos iga CRMX (ise vabu sagedusi valiv) saatjaga. Toetab üht DMX/RDM univers’i ,so. 512 kanalit , maksimaalse värskendussagedusega. RDM toega CRMX Nova saatja korral on toetatud ka RDM (ANSI E1.20). Koos hinnatud CRMX SuperNova RDM tarkvaraga saab monitoorida signaali tugevust ja muuta seadeid. Kui juhitav seade on RDM toega saab tarkvara abik juhtmevabalt tagasisidet seadme seadistuste ja võimlike probleemide kohta.

Tänu CRMX teholoogiale seadmel mitmeid häid omadusi nagu: madal latentsus- 5ms, 128 bit krüpteering jne. Ühildumaks vanemate juhtmevabade seadmetega toetab CRMX Nova RX RDM W-DMX™ saatjaid mis töötavad 2.4 GHz alas. Sellisel juhul jäävad kasutamata innovaatilise CRMX tehnoloogia eelised ja RDM.

CRMX Nova RX RDM ühildub CRMX toodetega, nii indoor kui ka outdoor seerias.

CRMX Nova RX RDM kasutab rahvusvaheliselt vabakasutuses olevat 2.4GHz ala.

CRMX Nova TX on saatja mis edastab ühte DMX univers’i (kuni 512 kanalit) . Mitu CRMX TX sedet vüib kasutada paraleelselt edastamaks mitut DMX univers’i, võimaldades süsteemi lihtsalt laiendada.

Tuginedes CRMX tehnoloogiale võimaldab CRMX Nova TX kasutada kõiki selle tehnoloogia eeliseid: Automated Cognitive Coexistence, DMX signali kvaliteet, madal latentsus 5ms, 128 bit krüpteering.
CRMX Nova TX ühildub CRMX toodetega, nii indoor kui ka outdoor seerias.

CRMX Nova TX RDM kasutab rahvusvaheliselt vabakasutuses olevat 2.4GHz ala.

 

CRMX Nova TX2 RDM on DMX / RDM saatja kahele DMX / RDM universe-le kuni 1024 kanaliga maksimaalsel (refresh rate) värskendussagedusel. Tänu Ethernetil põhinevate protokollide ulatuslikule toele suudab see seade toimida, lisaks CRMX vastuvõtjatele sobiva signaali saatmisele,  ka juhtmega ühendatud protokollimuundurina. Mis tahes protokolli, nii DMX kui ka Etherneti, saab kasutada igas suunas. Sisendis DMX ja väljundis Ethernet või vastupidi. Liidab (merge) DMX ja Ethernet-i koondamiseks. Võite kasutada seda koos CRMX SuperNova RDM kontrolleri ja haldustarkvaraga või RDM puhverserverina koos kõigi teiste turul olevate RDM-iga ühilduvate kontrolleritega.

            Täiustatud CRMX-tehnoloogiale tuginedes pakub CRMX Nova TX2 RDM teile kõiki täiustatud funktsioone, nagu automatiseeritud kognitiivne kooseksisteerimine / Coexistence, DMX-i usaldusväärsus, madalaim latentsusaeg 5 ms, 128-bitine krüptimine ja palju muud. „CRMX Unity“ toe abil saab CRMX Nova TX2 RDM töötada ristprotokolli jaoturina mis tahes DMX-süsteemis, juhtmega või juhtmeta. Mitu CRMX Nova TX2 RDM-i seadet saab kombineerida mitme DMX / RDM-universumi edastamiseks, võimaldades süsteemi hõlpsat laiendamist. CRMX Nova TX2 RDM ühildub kõigi teiste CRMX toodetega, nii sise- kui ka välistingimustes, DMX ja RDM.

            CRMX Nova TX2 RDM kasutab rahvusvahelist litsentsivaba ISM sagedusriba sagedusel 2,4 GHz.

 

COGNITIVE COEXISTENCE TECHNOLOGY by LUMENRADIO

 

 

MoonLiteTM on uusim patendi ootel traadita valgustuse juhtimise toode, milles LumenRadio uuendatud ja auhinnatud ülikerge CRMX-tehnoloogia on ühendatud Bluetooth-ühenduse ja sisseehitatud akuga.

Olles tipptasemel traadita DMX saatja ja vastuvõtja, on MoonLiteTM tõeliselt universaalne tööriist (“Swiss army knife”) traadita DMX maailmas!

Omadused:

Bluetooth-ühenduvus.

Moonlite CRMX-i on hallatav ja konfigureeritav oma „toolbox“ rakenduse kaudu.

Nutikam häirete tuvastamise tehnoloogia, mis võimaldab veelgi stabiilsemat ühenduvust.

RF-„jalajälg“ on dünaamiliste ülekannetel märkimisväärselt vähenenud.

Sisseehitatud Bluetooth-ühenduse toe abil võimaldab MoonLiteTM tahvelarvutitel ja telefonidel põhinevaid valgustuse juhtimistarkvarasid ühendada otse ilma täiendava riistvara vajaduseta.

MoonLiteTM-il on samad usaldusväärsed funktsioonid nagu kõigil LumenRadio CRMX-toodetel, kuid seda on värskendatud veelgi nutikama häirete tuvastamise tehnoloogiaga, mis võimaldab veelgi stabiilsemat ühenduvust – ja see on saadaval palju kompaktsemas korpuses.

CRMX Nova RX on ühe DMX univers’i vastuvõtja mis töötab koos iga CRMX saatjaga. Toetab üht DMX univers’i ,so. 512 kanalit , maksimaalse värskendussagedusega.
Tänu CRMX teholoogiale seadmel mitmeid häid omadusi nagu: madal latentsus- 5ms, 128 bit krüpteering jne. Ühildumaks vanemate juhtmevabade seadmetega toetab CRMX Nova RX W-DMX™ saatjaid mis töötavad 2.4 GHz alas.
CRMX Nova RX RDM õhildub CRMX toodetega, nii indoor kui ka outdoor seerias.
CRMX Nova RX RDM kasutab rahvusvaheliselt vabakasutuses olevat 2.4GHz ala.
NB! Ei toeta RDM protokolli.

 

 

 

Luna on uue põlvkonna seade traadita signaaliedastuses.Luna on seadistav nii saatjaks kui ka vastuvõtjaks tagamaks ühe DMX universi traadita edastuse kasutades CRMX tehnoloogiat sarnaselt eelmistele seadmetele. Lisandunud on Bluetooth ühendus.

Kasutades LumenRadios CRMX Toolbox App’i on võimalik seadme täielik seadistamine Bluetooth ühenduse abil. Sama ühendust saab kasutada valguse juhtimiseks sobivast rakendusest info saatmiseks LUNA seadmele.

Tänu välisele antennile on Luna tegevusraadius sama mis AURORA’l ja STARDUST’il.

Seade töötab nii võrgutoitel, välisel madlpingetoitel kui ka V-Lock akuga. 

Ühildub kõigi CRMX ja W-DMX seadmetega.

 

Üks universe CRMX (saatja või vastuvõtja)

DMX/RDM(saatjana)

Bluetooth

Seadistamine  App’is

Ühildub CRMX ja W-DMX G3/G4s

 

Tehniliste andmete nägemiseks kliki seadme nimel.

Aurora on paindlik CRMX vastuvõtja / saatja ühe DMX/RDM universi edastamiseks.

Seadmel saab määrata millist universi edastab / vastu võtab. Raadiomooduli uuendatud disain agab parima leviulatuse.

 

WiFi moodul võimaldab vastu võtta  sACN ja Art-Net protokolli ,  Bluetooth moodul võimaldab CRMX Toolbox App’i abil seadistamist ja DMX signaali edastamist nutiseadmest. 5-pin XLR ühendus tagab ühenduse erinevate signaali allikatega võmaldades seadet kasutada ka signaali konverterina.

Seadmel on intuitiivne värviline ekraan , millel on eriti mugav teha seadistusi pöördvalitsa abil. CRMX Toolbox App võimaldab seadistusi teha igalt nutisedmelt.

 

LumenRadio tagab  Wireless DMX ühilduvuse CRMX ja W-DMX tehnoloogiaga.  

 

Üks Universe CRMX (saatja / vastuvõtja)

DMX/RDM, sACN ja Art-Net 1-3

5 GHz WiFi ja Bluetooth

Seadistamine App’I või esipaneelil oleva ekraani abil

Ühildub CRMX ja W-DMX G3/G4s

 

Tehniliste andmete nägemiseks kliki seadme nimel.

Stardust viib juhtmevaba signaaliedastuse uuele tasemele. Seade võimaldab saata kaheksa universi ulatuses DMX signaali, laiendades Cognitive-Coexistence lahendust uue  Fleet Alliance* lahendusega.

WiFi ja Ethernet võimaldavad seadistamist weebirakenduse ja sACN ja Art-Net protokollide edastust, Bluetooth moodul võimaldab seadistamist  CRMX Toolbox App’i abil.

 

Intuitiivne menüü ekraanil võimaldab kiiret ja lihtsat seadistamist. Seadistusi aitab meeles pidada sisseehitatus back-up aku..

 

Toetatud on nii CRMX kui ka W-DMX tehnoloogiad

*Fleet Alliance võimaldab laiendada kuni 8 univesini, sest saatjad automaatselt jagavad omavahel sagedusspektrit parimal võimalikul moel.

https://lumenradio.com/products/stardust/

 

8 Universe CRMX saatja

DMX/RDM, sACN ja Art-Net 1-4

Ethernet, 5 GHz WiFi ja Bluetooth

Seadistamine  Web portaali, App’i või esipaneelil oleva ekraani abil.

Ühildub CRMX ja W-DMX G3/G4s tehnoloogiaga

 

Tehniliste andmete nägemiseks kliki seadme nimel.