Swisson Ethernet – DMX muundur XND-8

XND-8 node on kasutajasõbralik Art-Net ja sACN protokollide konverter kuni kaheksaks eraldi optiliselt isoleeritud DMX pordiks, millest igaüks on konfigureeritav nii sisendiks kui väljundiks. Kuna enamik pulte on võimelised väljastama Art-Net infot, on XND node(d) just see, mida vajate, et kasutada ära oma puldi võrguvõimekus ja kanda mööda ühte võrgukaablit üle suur hulk universe. Mõnel juhul saab selleks ära kasutada ka juba olemasolevat arvutivõrgu infrastruktuuri.

Veelgi enam, XND-8 sobib ka ülihästi selleks, et saata DMX info oma seadmetesse arvutist või isegi nutiseadmest. Paljud PC või Mac’i valguse juhtimise programmid toetavad Art-Net väljundit ja tänu XND DHCP-võimekusele, saate jätta oma XND võrguseadete konfigureerimise oma töökohas olemasoleva ruuteri hooleks.

Kuna seadmel on olemas 128×64 piksline OLED displei, pole ka võrguseadete käsitsi konfigureerimine ja Art-Neti või sACN parameetrite käsitsi seadmine sugugi raske ning ka kasulik olekuinfo on alati silma all.

Kui võrgus on kaks valguse juhtseadet ja nad saadavad signaali üheaegselt, siis liidab XND-8 nende signaalid kokku kas HTP või LTP meetodil. See teeb teise puldi võrku lisamise lihtsaks ja võib osutuda kasulikuks ka testimisel seadmete ülespanekul.

 

Tehnilised andmed:

Kaal – 1,8 kg

Mõõtmed P x L x S – 482,6 (19”) x 136 x 44,5 mm

Töökeskkonna temperatuur –  -30 kuni +55°C

Vooluvõrgust tarbitav võimsus – 10W

Toitepinge – 100-240V

Ethernet – 10BASE-T/100BASE-TX,

auto negotiating, auto MDI-X

Võrguprotokollid – sACN, sACN draft versioon (v.0.2),

Art-Net 1 kuni 4

DMX / RDM – ANSI E1.11 / ANSI E1.20

(RDM saadaval ainult väljundportides)

 

KASUTUSJUHEND